«БIРОТIКС-КОМ» ТОВ - Маркувальна стрічка (coding foil) i ріббони


Люстдорфська дорога,
140а 65114, Одеса, Україна
+380 48 797 23 25

Birotix-com
RU  EN


ПРОДУКЦIЯ > Маркувальна стрічка (coding foil) i ріббони

Маркувальна стрічка (coding foil) i ріббони

Маркувальна стрічка для гарячого тиснення 25, 30, 35, 40, 45 мм і намоткою 150 м, для нанесення термінів придатності, дати і т.д.

Стрічка барвна (ріббон) для термопринтерів. Великий асортимент розмірів, широка галузь застосування.

Ріббони на основі воску (WAX) використовуються, переважно, для друку на паперовій етикетці.

Ріббони на основі віск-смола (Wax-resin) використовуються для друку як на паперовій основі, так і на різних пластиках. Розрізняють ріббони wax-resin для принтерів з плоскою головкою і кутовою головкою. Ріббони для принтерів з плоскою головкою (м'які і жорсткі) підходять для друку на папері та пластику. Ріббони для принтерів з кутовою головкою розрізняють двох типів: для прямого друку на пакувальному матеріалі (як правило, пластикова поверхня, і, як правило online printer (вбудований у виробничу лінію)), і ріббон для друку, переважно, на папері (але підходить і для пластику) на настільних принтерах (desktop printers).

Ріббони на основі смоли (Resin) використовуються для друку на текстильних етикетках (в тому числі і в принтерах з кутовий головкою). Також підходять для друку на пластиці і спеціальних гладких матеріалах. Даний тип ріббону представлений у широкій кольоровій гамі: чорний, синій, червоний, золотий, срібний, зелений, білий, жовтий, помаранчевий, сірий, рожевий, коричневий. Для особливо складних робіт з текстильною етикеткою представляємо ріббон Resin, який витримує прання і прасування при температурі 150 градусів, стійкий з розчинників, хімічного чищення, жорсткого прання, а також підходить для принтерів з кутовою головкою.

Нижче пропонуємо Вашій увазі короткий опис ріббонів та стрічки для маркування дати. Для більш докладної інформації просимо звертатися по телефону +380 48 797 2325.

Основа артикул Ширина рулону, мм Точка плавлення чорнила, ºC Рекомендована поверхня Основні характеристики (оцінка за п'ятибальною шкалою)
вiск Wax50 Wax60 Wax80 Wax109 50, 60, 80, 109, також будь-яка ширина під замовлення 70 папір рівний, гофрований, мелований, синтетичний, етикетки чувствительность (5), качество печати (4), устойчивость к истиранию (3), плотность (4)
вiск/смола Wax-resin30 Wax-resin40 30, 40, також будь-яка ширина під замовлення 75 папір рівний, мелований, синтетична, плівка ( PET, PVC), поліетиленові етикетки. Примітка: Wax-resin HARD (для друку на пластиці), Wax-resin SOFT (для друку на папері) Чутливість (4), якість друку (5), стійкість (5), висока швидкість друку (5), стійкість до розчинників (2)
смола Resin25 Resin30 Resin40 25, 30, 40, також будь-яка ширина під замовлення 110 текстильні етикетки (сатин, нейлон), папір крейдований, синтетичний, PE, PP, BOPP, етилен, поліолефін чутливість (4), якість друку (5), стійкість до стирання (5), стійкість до високої температури (4)
CODING FOIL стрічка для маркування дати DMI 25, 30, також будь-яка ширина під замовлення 270, робоча темп. 70-150 папір ламінований, простий і мелований, папір синтетичний, POPP, PE, PET, чистий, надрукований або металізований пластик, нейлон, целюлоза використовується в харчовій промисловості (друк дати на упаковці), фармацевтиці, косметології та в інших напрямках


© 2011-2017 «БIРОТIКС-КОМ» ТОВ