«БIРОТIКС-КОМ» ТОВ - Текстильна стрiчка (сатин, нейлон)


Люстдорфська дорога,
140а 65114, Одеса, Україна
+380 48 797 23 25

Birotix-com
RU  EN


ПРОДУКЦIЯ > Текстильна стрiчка (сатин, нейлон)

Текстильна стрiчка (сатин, нейлон)

Текстильна етикетка - ярлики на одязі або іншої продукції, на якій виробник розміщує інформацію про виріб, способи догляду, склад тканини, штрих-код і т.п.

Для виготовлення текстильної етикетки використовується текстильна стрічка, представлена в двох варіаціях: нейлон (nylon) і сатин (satin).

Нейлон – синтетичний матеріал, просочений спеціальним складом, зовні і на дотик нагадує поверхню паперу. Завдяки рівній поверхні, якість друку на даному матеріалі виходить високим. За рахунок щільності і міцності матеріалу, при холодній обрізку краю не розпускаються, що дозволяє пришивати ярлик тільки з одного боку. Етикетка виходить гладкою, рівною, твердою.

Текстильна стрічка нейлон поставляється в рулонах з намотуванням 200 м і шириною від 10 мм до 110 мм. Стандартна ширина рулону 20 мм, 25 мм, 30 мм, 40 мм. Друк проводиться термотрансферним ріббоном на основі смоли (resin).

Сатин – синтетичний матеріал без просочення. Волокна стрічки переплетені спеціальним способом, так що одна сторона матеріалу глянцева і рівна, на ній і відбувається друк тексту. Ярлик з такого матеріалу більш м'який і приємний на дотик, ніж нейлон, тому такі етикетки рекомендуються для виробів, де має місце прямий контакт матеріалу з тілом. Завдяки м'якості матеріалу, при холодній обрізку краю розпускаються, тому ярлики з сатину зазвичай пришивають до виробу з двох сторін.

Текстильна стрічка сатин поставляється в рулонах з намотуванням 200 м і шириною від 15 мм до 110 мм. Стандартна ширина рулону 20 мм, 25 мм, 30 мм, 40 мм. Друк проводиться термотрансферним ріббоном на основі смоли (resin). Широка колірна гамма: білий, чорний, синій, червоний, бежевий.© 2011-2017 «БIРОТIКС-КОМ» ТОВ